Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto uwieść ex oraz ją odzyskać?

Pośród przeróżnych zwariowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, jaki przedstawia sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy odpowiednie wrażenie, uwidoczniamy się z najlepszej witryny i tak dalej. Jednakże zasada określająca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. W szerokim zakresie znana jest reguła mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest newralgiczne w ocenie człowieka. Nie mamy szans, aby w tym czasie zademonstrować atuty naszego charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy przenigdy nie mieć takiej szansy.

Wiele zależy również od tego, czy jest to nowa figura, czy pragnie się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku zapraszamy na jak odzyskać byłą dziewczynę. Tutaj naturalnie pojawia się idea manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest wiele: na hip-hopowca, biznesmena, luzaka, na pokątnego romantyka i tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, którą w stworzonym przez nas mniemaniu interesuje się budynek stworzonego przez nas zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, kosztowne obuwie sportowe oraz markową, olbrzymią bluzę z kapturem.

Oprócz tego dużo biżuterii oraz kilka dodatków. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, kilka ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach i parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, jaka nie zorientuje się w naszej sztuczności i mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena wymaga mniej zachodu. Wystarczy pożyczyć drogi samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie i wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie naszą idealną figurą. Kilka postawionych dziewczynom drinków na pewno zadziała na którąś. Nasza hojność z pewnością zostanie wynagrodzona udanym podrywem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...