Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Każdorazowa moda na klasykę – makijaż

Trendy w modzie zmieniają się jak w wachlarzu. Każdy sezon ma własne ukochane barwy, kroje, fasony, długości oraz dodatki. Damy chcąc nadążyć nad dyrektywami, które dyktuje aktualna moda, regularnie monitorują wszystkie nowinki i podglądają pomysły bardzo dobrych kreatorów. Jednakże popularny strój stanowi jedynie połowę udanej kreacji.

Aczkolwiek ważny, jak garderoba, jest make-up. Tak samo jak zmieniają się stroje, zmieniają się także propozycje traktujące bieżącego w danym sezonie makijażu. Co i rusz modny staje się inny odcień cieni.

Najmodniejszy wczesną wiosną pomarańcz połączony z grafitem zdobiący powieki przedstawicielek płci pięknej u progu lata pozostaje zastąpiony przez zieleń dopełnioną różnymi odcieniami fioletu – przetestuj makijaż permanentny sutka. Jesienią wypada z kolei nałożyć na powieki ciepły brąz, natomiast zimą dopełnić make-up skrzydlatą bielą. Dla pań kierujących się wskazaniami mody ujawniające się na temat makijażu nowinki mają rangę dziennikarskich newsów z pierwszych kartek gazet.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...