Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Poszerzona propozycja sklepu medyczno – rehabilitacyjnego Bumed

Atestowany sprzęt rehabilitacyjny udostępniony jest w dużej liczbie w sklepie Bumed. Oferta zalicza się do zróżnicowanych oraz obejmie wyroby przeznaczone na równi dla klientów aktywnych, jak i dla osób niepełnosprawnych. Asortyment z działu sprzęt rehabilitacyjny zawiera: balkoniki i podpórki, krzesła i taborety prysznicowe, kule i laski ortopedyczne, łóżka rehabilitacyjne, rotory rehabilitacyjne oraz przybory do ćwiczenia, wspomagające powracanie do zdrowia. W takim dziale można też się zaopatrzyć w poduszki oraz w materace ortopedyczne.

Jeszcze przed tym zanim konkretne produkty trafią do dystrybucji, są testowane przez fizjoterapeutów z centrum medycznego, do jakiego przynależy sklep Bumed. Oceniona jest przydatność dla chorych oraz wartość użytkowa. Asortyment obejmuje produkty dla klientów prywatnych oraz akcesoria do pracy z pacjentami dla gabinetów fizjoterapeutycznych. Mogą to być: piłki rehabilitacyjne, taśmy oporowe, bądź różne przyrządy korekcyjne. Można też odnaleźć akcesoria do automasażu.

Sprzedawca proponuje też kupującym sprzęt do wykonywanej w warunkach domowych diagnostyki: inhalatory, ciśnieniomierze, termometry, czy pulsoksymetry. Konsumenci, którzy dobierają sprzęt do rehabilitacji głównie dostają produkty sprawdzające się w kinezyterapii, czyli w terapii ruchem. Nowatorskie akcesoria do ćwiczenia projektowane są w taki sposób, by gwarantować bezpieczeństwo i są także przeznaczone do dłuższego użytkowania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...