Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Prostowanie włosów – jakie są popularne sposoby

Wielu paniom nie specjalnie się podobają ich mocniej zakręcone włosy, i chcą je w jakiś sposób wyprostować. Sposobów na takie prostowanie jest kilka, i dają one efekty utrzymujące się do kilku miesięcy. Planując takie prostowanie włosów Dąbrowa Górnicza przede wszystkim trzeba wybrać zakład, w jakim zrobi się to wszystko.

W wielu bowiem metodach wykorzystywane są mocne związki chemiczne czy też wysoka temperatura, i użycie ich w niewłaściwy sposób spowodować może poważne uszkodzenie włosów. Jednak jeżeli wszystko prawidłowo zostanie wykonane, to można się będzie cieszyć prostymi, pięknymi włosami przez parę miesięcy. Utrzymujące się najdłużej efekty daje prostowanie chemiczne, ale też jest najbardziej obciążające dla włosów. Wykorzystywane są w nim silne związki, zadaniem jakich jest zniszczenie proteinowych wiązań. Dzięki temu włosy ulegają wyprostowaniu, a efekt może się utrzymywać nawet do pół roku.

Zabieg ten obowiązkowo powinien być wykonany w jakimś sprawdzonym zakładzie, gdyż łatwo przy nim można uszkodzić włosy. Istotne jest też to, aby się trzymać wytycznych związanych z pielęgnacją, co znaczy nie myć ich przez kilka dni i stosować odpowiednie odżywki. Dużo bardziej bezpieczne, ale też dające nieco krótsze efekty jest keratynowe prostowanie Katowice. Przy nim zamiast środków chemicznych do włosów wprowadzona zostaje keratyna, która jest ich naturalnym budulcem. Dzięki temu włosy zaczynają się prostować, jednocześnie dostając efektowny, ładny wygląd, który będzie się utrzymywał około trzy miesiące.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

You may also like...